צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
דיפלומט זה סיפור משפחתי שהולך שנים אחורה, ומאז צומח ומתפתח ללא הרף. מה שהחל כעסק קטן הוא כיום חברה ותיקה ומובילה, המלבישה מדי יום גברים וחתנים בחליפות מרהיבות, איכותיות וייחודיות. אנו מעצבים ומייצרים חליפות ללקוחות פרטיים, וכן משווקים חליפות למגוון רחב של חנויות אופנה והלבשה לגבר. בחנות שלנו, הממוקמת על גבול רמת גן בני ברק, ממתין לכם מלאי עצום של חליפות לחתנים, לגברים, לנערים ולילדים – הכל מיוצר במיטב הטכנולוגיה בעולם, בהשראת סיפורה המיוחד של דיפלומט.
 

שלושה דורות שזורים יחדיו

 
יוסף כהן ז"ל עלה ארצה בשנת 1950 עם לא יותר מאשר חלום ומיומנות רבה בתפירה. כחייט בכל רמ"ח איבריו, הוא שם לו למטרה להפגין את כישוריו גם על אדמת הקודש, ואכן כך היה – אט אט הוא החל לתפור חליפות לאישים בכירים מאותה תקופה. את האהבה למקצוע הוא לא שכח להנחיל לבנו, אבנר, אשר הגדיל לעשות ואף למד עיצוב אופנה באופן מקצועי.

בהמשך, יחד עם זוגתו, דלית, פתח אבנר את העסק שהיום, לאחר שנים של התחדשות בלתי-פוסקת, פותח לכם את שעריו בתור המותג דיפלומט. לחנות המשפחתית הצטרף גם ספי בנם, ודור שלישי למקצוע. הודות לרעננות שהביא עמו ספי, נוצר מרקם ייחודי, שהופך את דיפלומט למה שהיא היום.
 
אביזרים לחתן
 

עבר והווה נרקמים זה בזה

 
אבנר ירש מאביו לא רק את התשוקה לחייטות ולעיצוב חליפות, כי אם גם את האסתטיקה שהייתה נהוגה בזמנו, ושעדיין, גם לאחר כל-כך הרבה שנים, ממשיכה לרגש. הודות לכך, נוצרים אצלנו דגמים מיוחדים באמת, המשלבים יחד השראה מהעבר, כבוד להווה ומבט לעתיד. המשמעות? חליפות מושלמות לגברים בכל גיל – החל מגברים מבוגרים המבקשים להיצמד ולו במעט למראה שליווה אותם בצעירותם, ועד לבחורים צעירים החולמים לצעוד לעבר החופה בחליפה לפי צו האופנה.
 

חדשנות, אומנות ומה שביניהם

 
אנו עושים הכול כדי לספק לך את המוצר הטוב ביותר – חליפה שתלווה אותך למשך שנים, ושאולי יום אחד אף תשמש את הדור הבא במשפחה. לשם כך אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים איכותיים ועמידים, בין שמדובר בבדים ובחוטים ובין שמדובר בכפתורים ובחפתים. באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, ביכולתנו ליצור עבורך חליפה מדויקת ובעלת גזרה נכונה ומחמיאה, שהיא יצירת אומנות לכל דבר. גם כיום אנו נמצאים עם היד על הדופק בנוגע לטכנולוגיות החדשות, ומשלבים אותן בעבודתנו.

נשמח לארח אותך בחנות ולהתאים עבורך את החליפה המושלמת. נלווה אותך לכל אורך הדרך, ונוודא שהחליפה
מונחת עליך כמו כפפה ליד.